ВИТАМИНКА ТВИСТЕР ЧОКОЛАДЕН ПРЕЛИВ 350 ГР

ВИТАМИНКА ТВИСТЕР ЧОКОЛАДЕН ПРЕЛИВ 350 ГР

67.00 ден

Шифра: 2-002177 Категорија:

Опис

Чоколадниот прелив твистер претставува извонреден и незаменлив прилог на голем број десерти. Може да се се користи како декорација на пудинзи, шлагови, торти, сладоледи и слично.

 

 

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “ВИТАМИНКА ТВИСТЕР ЧОКОЛАДЕН ПРЕЛИВ 350 ГР”