ГРЕИСИНГЕР СВИНСКИ ВИРШЛИ СО СЛАНИНА 300 ГР

ГРЕИСИНГЕР СВИНСКИ ВИРШЛИ СО СЛАНИНА 300 ГР

225.00 ден

Шифра: 1-003593 Категорија:

Опис

Свински виршли со сланина во пакување од 300 гр.

 

 

 

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “ГРЕИСИНГЕР СВИНСКИ ВИРШЛИ СО СЛАНИНА 300 ГР”