Еднократни унисекс марамчиња за пазуви Armpit Towels

Еднократни унисекс марамчиња за пазуви Armpit Towels

199.00 ден

Шифра: 11-008498 Категорија:

Опис

Дали често носите темни бои? Дали носите двојна облека за да пробате да го запрете протокот на пот? Дали не кревањето на рацете ви звучи познато?

Ако ова звучи познато, тогаш можете да бидете спокојни со нашите абсорбентни, еднократни марамчиња за пазуви за мажи и жени. Лесно се прицврстуваат на облеката, никој нема да ве види како се потите, бидејќи тие се апсорбирачки и удобни за носење. Лошите мириси се елиминираат исто така. Овие марамчиња доаѓаат спакувани во 6 парови (12 марамчиња).

Сега можете да носите облека од сите бои без траги од пот и да ја вратите вашата самодоверба!

 

 

    • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
    • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
    • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
    • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
    • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.