Електрична четка за чистење секакви површини

-60%

Електрична четка за чистење секакви површини

2,490.00 ден 999.00 ден

Шифра: 11-005384 Категорија:

Опис

Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка направете си го чистењето забава. Четката Muscle Scrubb располага со моќен мотор кој ќе се погрижи да ги исчистите и најтврдокорните дамки во домат и дворот.

Од сега ќе биде лесно да се исчистат нечистотиите кои се насобираат на тешко достапните места.

Електричната четка Muscle Scrubber е направена за чистење на секакви површини, независно дали се работи за чистење на отоврено или затворено.

Четката располага со 4 различни подлоги за чистење кои се се вртат со брзина од 500 вртежи во минута.

Со Електричната четка Muscle Scrubber исчистите Вашата бања, кујна, гаража, двор, базен…

Чистењето на туш кабината и фугите на плочките во бањата со Електричната четка Muscle Scrubber одсега ќе биде многу лесно со едноставно додавање на само малку средство за чистење на четката.

Во комплетот добивате:

 • 1 широка четка за чистење
 • 1 тесна четка за чистење
 • 2 микрофибер крпи
 • Основа со вградена батерија
 • Полнач за батеријата

Технички карактеристики на Електричната четка Muscle Scrubber:

-Материјал:  Пластика

-Полнење : од  30 до 45 минути

-Траење на батеријата  45 минути

-Ротационо вртење: 500 вртежи во минута

-Димензија : 280 * 120 mm

– Тежина : 429 gr.

 

 

  • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
  • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
  • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
  • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
  • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.