Женска блуза FE11095DO Бела

Акција

Женска блуза FE11095DO Бела

890.00 ден 400.00 ден

Шифра: 11-006729 Категории: ,
Избриши

Опис

Женскa блуза од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).

Дополнителни информации

Големина

S, M, L

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “Женска блуза FE11095DO Бела”