Женска блуза MA10544DOF16 Сива

Акција

Женска блуза MA10544DOF16 Сива

990.00 ден 400.00 ден

Шифра: 11-006721 Категории: ,
Избриши

Опис

Женскa блуза од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).

Дополнителни информации

Големина

S, M, L, XL

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “Женска блуза MA10544DOF16 Сива”