Женски дуксер CG11096DOS17 Grey

Акција

Женски дуксер CG11096DOS17 Grey

1,490.00 ден 490.00 ден

Шифра: 11-006749 Категории: ,
Избриши

Опис

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).

Дополнителни информации

Големина

S, M, L, XL

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “Женски дуксер CG11096DOS17 Grey”