КАРЛСБЕРГ ПИВО ЛИМЕНКА 500 МЛ

КАРЛСБЕРГ ПИВО ЛИМЕНКА 500 МЛ

59.00 ден

Шифра: 1-00546 Категорија:

Опис

Карлсберг лименка, 500 мл.

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “КАРЛСБЕРГ ПИВО ЛИМЕНКА 500 МЛ”