Машка кошула CF1633UO Тегет

Акција

Машка кошула CF1633UO Тегет

1,490.00 ден 650.00 ден

Шифра: 11-006627 Категории: ,
Избриши

Опис

Машка кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).

Дополнителни информации

Големина

S, M, XL

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “Машка кошула CF1633UO Тегет”