Машки бермуди BE2722UW647 Тегет

Акција

Машки бермуди BE2722UW647 Тегет

990.00 ден 450.00 ден

Шифра: 11-006654 Категории: ,
Избриши

Опис

Машки берамуди од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).

Дополнителни информации

Големина

S, M, XL

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “Машки бермуди BE2722UW647 Тегет”