Пакет со 12 тегли X 500гр My Home Kitchen лутеница

-10%

Пакет со 12 тегли X 500гр My Home Kitchen лутеница

2,640.00 ден 2,376.00 ден

Состојки:

 • печена црвена пиперка
 • домати
 • магдонос
 • лук
 • масло
 • сол
 • шеќер и оцет
Шифра: 7-006828 Категорија:
  • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
  • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
  • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 2500 денари, за нарачки под 2500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 150 денари.
  • Струмица: Доставата се врши од 09 до 21ч.
  • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.