ПЕКАБЕСКО ПИЛЕШКИ ГРАДИ 400 ГР

-6%

ПЕКАБЕСКО ПИЛЕШКИ ГРАДИ 400 ГР

95.00 ден 89.00 ден

Акцијата завршува за:
34Дена07Часови02Минути15Секунди
Шифра: 2-002539 Категорија:

Опис

Пилешки гради во пакување од 400 гр.

 

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “ПЕКАБЕСКО ПИЛЕШКИ ГРАДИ 400 ГР”