Пиано подлога за бебе

-48%

Пиано подлога за бебе

2,490.00 ден 1,290.00 ден

Шифра: 11-008322 Категорија:

Опис

Ова 2-во-1 пијано фитнес подлога со држач за бебиња е неверојатна комбинација од играчка-пијано и фитнес држач за бебиња. Вклучува подлога за играње, играчка-пијано, 4 играчки кои висат од држачот и пластично огледалце. Најголемиот бенефит од пијано фитнес подлогата е тоа што ќе му помогне на Вашето бебе да развие когнитивни способности, органите за чувства и неговите визуелни способности. Идеално е за бебиња на возраст 0 – 36 месеци.

 

Подлогота е дебела со водоотпорна страна од долу, мека е и дише, што ја прави идеална за лежење, лазење и вргалање на Вашето бебе. Освен тоа што на оваа пијано фитнес подлога со држач ќе може да ужива во попладневните дремки, тоа исто така ќе може да прави вежби за истегнување со удирање на големите копчиња на пијаното. Овие вежби ќе му помогнат, пак, да ја зголеми својата флексибилност и моторни вештини.

 

Светли бои и сладок дизајн, ова несомнено ќе му биде омиленото катче на Вашето бебе. Од страна на безбедноста, нема простор за грижи, бидејќи е изработена од исклучиво безбедни и нетоксични материјали кои не се штетни за Вашето бебе. Од кога ќе му здосади на Вашето бебе да биде на својата подлога, компактната подлога може лесно да ја предиплите и да ја наместите било каде.

 

Карактеристики:

 

 • Шарени бои кои ќе го задржат вниманието на Вашето малечко
 • Лесно за диплење и чување
 • Лесно за одржување (се пере)
 • Висок квалитет
 • Погодно за бебиња од 0 до 36 месеци.

Дезенот на подлогата може да не биде исти како на сликата и се праќа по случаен избор. Може да се одбере боја на основата која може да е розева или сина.

 

 

  • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
  • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
  • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
  • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
  • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.