Појас за слабеење SAUNA BELT Velform

Опис

Кој вели дека само девојките се заинтересирани за потење за да изгубат неколку сантиметри? Многу боксери, борачи, фудбалери и други спортисти со години користат топли сауни. Сауна појасот нуди многу придобивки како оние истите од традиционалната топлинска сауна, но има една голема предност: можете да уживате во топлината на сауната во удобноста на вашите домови пред вашите телевизорр или додека извршувате секојдневни обврски!

Освен тоа, можете да ја фокусирате топлината на сауната на деловите на телото на кои им е најпотребно. Оваа пренослива сауна е одлична за стомакот, абдоменот, половините, грбот, бутовите и колковите. Покрај тоа, овој Sauna Belt ви помага да изгубите најмалку 2cm за само неколку минути! Работни едноставно и лесно, нема потреба од инструкции.

Намалете го обемот околу половините со овој неверојатен и светски познат Sauna Belt. Sauna Belt појасот Ви помага да се детоксифицираат и стопат несаканите масти, како и да се олеснат болките во мускулите додека уживате во удобноста во вашите домови.

✅ Совршен за оние кои сакаат ефикасно да изгубат тежина со минимални напори.

✅ Идеален за стомакот, абдоменот, половината, грбот, бутовите и колковите.

✅ Лесен за чистење.

✅ Една големина одговара за сите.

 

 

    • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
    • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
    • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
    • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
    • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.