Прошетка за сеќавање – Николас Спаркс

Прошетка за сеќавање – Николас Спаркс

350.00 ден

Шифра: 4-008424 Категории: ,

Опис

Ландон Картер никогаш не би ни сонувал да ја покани Џејми Саливан да излезат, но ги спојува чудниот пресврт на судбината. Во наредните неколку месеци, Ландон се пробива низ штитот на Џејми и почнува да ја запознава подобро – и да се вљубува. Но тогаш дознава дека Џејми има силна причина што не им дозволува на луѓето да се зближат со неа – тајна која ќе му го крши срцето.

 

 

    • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
    • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
    • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 2500 денари, за нарачки под 2500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 150 денари.
    • Струмица: Доставата се врши од 09 до 19ч.
    • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.