САВЕКС ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ 2ВО1 1.3 Л

-19%

САВЕКС ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ 2ВО1 1.3 Л

209.00 ден 169.00 ден

Акцијата завршува за:
32Дена22Часови38Минути16Секунди
Шифра: 1-003364 Категорија:

Опис

Течен детергент за бели и шарени алишта, 1.3 л.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “САВЕКС ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ 2ВО1 1.3 Л”