Сет куфери 8011 Mariano Coffee

-24%

Сет куфери 8011 Mariano Coffee

6,990.00 ден 5,300.00 ден

Шифра: 11-005517 Категории: ,

Опис

Сет од 3 куфери, изработени од високо квалитетна нетоксична пластика склопени во неодолив дизајн, совршени за вашето патување. Куферите се со ротирачки тркалца, продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии на голем куфер: 75х50х30 см

Димензии на среден куфер: 60х45х25 см

Димензии на мал куфер: 55х40х20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “Сет куфери 8011 Mariano Coffee”