СПИРО УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ОБЛЕКА 3150 МЛ

СПИРО УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ОБЛЕКА 3150 МЛ

200.00 ден

Шифра: 2-002469 Категорија:

Опис

Универзален детергент во амбалажа од 3150 мл.

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “СПИРО УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ОБЛЕКА 3150 МЛ”