СПИРО УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ОБЛЕКА 3150 МЛ

Види кошничка “ЕСЕКС ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ 1.6 Л” се додаде во вашата кошничка.

СПИРО УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ОБЛЕКА 3150 МЛ

200.00 ден

Шифра: 2-002469 Категорија:
  • Опис
  • Коментари (0)

Опис

Универзален детергент во амбалажа од 3150 мл.

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “СПИРО УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ОБЛЕКА 3150 МЛ”