ТАК ДИМЕН КАШКАВАЛ КРЕКЕРИ 100 ГР

ТАК ДИМЕН КАШКАВАЛ КРЕКЕРИ 100 ГР

30.00 ден

Шифра: 2-002538 Категорија:
  • Опис
  • Коментари (0)

Опис

Крекери со вкус на димен кашкавал со пакување од 100 гр.

 

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “ТАК ДИМЕН КАШКАВАЛ КРЕКЕРИ 100 ГР”