Тоалетен прочистувач за WC шолја

-33%

Тоалетен прочистувач за WC шолја

1,499.00 ден 999.00 ден

Шифра: 11-008493 Категорија:

Опис

Повеќе нема да треба да користите токсични хемикалии, што може да ги кородира цевките или да го загрози вашето семејство. Овој тоалетен прочистувач го прави чистењето без напор. Само уживајте во вашето чистење!

Направен е од издржлив материјал, кој го прави овој производ незаменлив со години, а истовремено ви заштедува пари и време. Површината е мазна и лесна за чистење.

Едноставно е за управување. Овој производ може да ги отпушти најсложените цевки на најбрз начин со употреба на моќност на компресиран воздух со висок притисок. Само испумпувајте со машината за одвод, а затнувањето се чисти веднаш.

Алатката за прочистување на тоалет на притисок, кога е отворена, генерира притисок од 0,4MPa, што одговара на притисок од 4kg / cm и излегува од блокадата во цевководот.

Може да се користи во тоалет, мијалник, кади, туш, блокирани цевки и сл. Може да се справи со разни блокади предизвикани од секакво ѓубре, како што се влакна од коса, материјал, лисја, маснотии, валкани масла и така натаму.

 

 

    • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
    • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
    • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
    • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
    • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.