УВ ламба за сушење нокти

-40%

УВ ламба за сушење нокти

999.00 ден 599.00 ден

Шифра: 11-008501 Категорија:

Опис

Професионална УВ ламба за нокти за убав манакир, која може да ја користите дома или пак професионално. Со моќност од 36W го намалува времето на сушење за УВ-облоги и гел апликации. Изработена е со челична конструкција за издржливост, со елегантен дизајн. Ултра-брзо сушење за само неколку минути. Погодна за маникир и педикир.

Безбеден и лесен дизајн-безбедна за очите и нема да предизвика поцрнување на рацете.

 

 

    • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
    • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
    • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
    • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
    • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.