ХАЈНЕКЕН ПИВО ЛИМЕНКА 500 МЛ

ХАЈНЕКЕН ПИВО ЛИМЕНКА 500 МЛ

55.00 ден

Шифра: 1-00538 Категорија:

Опис

Хајнекен пиво во лименка, 500 мл.

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “ХАЈНЕКЕН ПИВО ЛИМЕНКА 500 МЛ”