ЏОНИ ВОКЕР БЛЕК ВИСКИ 0.7 Л

ЏОНИ ВОКЕР БЛЕК ВИСКИ 0.7 Л

2,015.00 ден

Шифра: 1-00626 Категорија:

Опис

Виски 40% алкохол во амбалажа од, 0.7 л.

Производот е достапен само за испорака во Струмица.

Производот се продава на парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.


Коментирајте први за “ЏОНИ ВОКЕР БЛЕК ВИСКИ 0.7 Л”