JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник – Сив

-46%

JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник – Сив

1,490.00 ден 799.00 ден

Шифра: 11-005333 Категории: ,

Опис

JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник е кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така подржува Блутот конекција.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

– Безжичен

– Водоотпорен

– Батерија 10000mAH

– Батерија до 15 часа користење

– Приклучок за микрофон

– Bluetooth

– Слот за TF Card

– Достапен во 8 бои

– Радио

– AUX слот

 

    • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
    • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
    • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
    • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
    • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.