Опис

Спакувајте ги најважните работи за училиште, за работа или за вашата следна викенд авантура во ранецот Swissgear. Направен е од издржлива, полиестерска ткаенина. Oвој ранец со три оддели одговара на повеќето 15” лаптопи и располага со удобен заден панел со ергономски обликувани ленти за раменици за удобност при повеќечасовно носење.
Со вградената опција за полнење преку USB, вашите електронски уреди секогаш ќе бидат во функција.
Овој ранец има голем главен оддел заедно со тесен оддел за таблет и потенки предмети. На торбата се наоѓаат и оддел за организери, странични џебови за шишиња со вода, приклучок за слушалки, преден џеб за брз пристап итн.

    • Доставата во Струмица се извршува во рок од 1 час, а низ Македонија во рок од 2 до 5 работни дена.
    • Струмица: Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари, за нарачки под 1000 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 50 денари.
    • Цела Македонија: Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари, за нарачки под 1500 денари се наплаќа фиксен надоместок за достава во износ од 130 денари.
    • Струмица: Доставата се врши од 09 до 17ч.
    • Цела Македонија: Доставата се врши од 09 до 16ч.